ПОЛЬСЬКА
МОВА

навчаємо дітей та дорослих

оф-лайн та он-лайн

Pngtree—poland flag png free vector 6848930

Освіта в Польші набула великої популярності серед українців. Якість європейської освіти приваблює школярів та випускників українських шкіл. Вже 13-й рік наш Центр успішно навчає студентів польській мові. Зараз випускники курсу польської мови успішно навчаються в коледжах та ВУЗах Польщі, що є найкращим підтвердженням якості нашої роботи.

навчання в групах ...

польська для дітей

Нами розроблено інтенсивний курс програми підготовки до вступу в польські ВУЗи. Повний курс дає знання польскої мови на рівні В2, що є цілком достатньо для будь-якого навчального закладу Польщі. Слідуючий рівень С1-С2 – це окремий курс для тих хто планує здавати міжнародні іспити або просто полюбив цю мову та хоче знати її на найвищому рівні.

Заняття 2 рази на тиждень, тривалість курсу – 9 місяців. По закінченні курсу видається сертифікат про рівень знань польської мови. Сетифікат YES school визнається в Польщі та більшості держав світу та є достатнім підтвердженням Вашого рівня знань для подальшого навчання, роботи чи виїзду на постійне місце проживання за кордон. 

Допомагаємо у виборі навчального закладу, в оформленні та перекладі  документів.

підготовка на карту поляка

Карта Поляка – це документ, що підтверджує належність особи – громадянина однієї з країн СНД і Балтії, до польського народу. Власники Карти Поляка мають ряд прав негромадянського характеру, що випливають із закону про Карту Поляка, прийнятого парламентом Республіки Польща в 2007 році.

З Картою Поляка отримати європейську вищу освіту набагато простіше, бо для володарів цього документу двері польських навчальних закладів відкриті безкоштовно! Історія польської освіти вельми давня. Випускники мають високу кваліфікацію, а дипломи признаються в європейських країнах.

Сертифікат YES school  визнається в Польщі та більшості держав світу та є достатнім підтвердженням Вашого рівня знань для подальшого навчання, роботи чи виїзду на постійне місце проживання за кордон.

курс польської для дітей

Курс підготовки школярів до навчання в польській школі, коледжі, ліцеї чи технікумі стане в пригоді тим, хто бачить свою дитину учнем польського навчального закладу.  Після проходження курсу дитина буде повністю  готова до навчання польською мовою та буде вільно почувати себе серед однолітків у Польщі. 

Заняття 2 рази на тиждень, тривалість курсу – 9 місяців. По закінченні курсу видається сертифікат про рівень знань польської мови. Сетифікат YES school визнається в Польщі та більшості держав світу та є достатнім підтвердженням Вашого рівня знань для подальшого навчання, роботи чи виїзду на постійне місце проживання за кордон.

та індивідуально

курс польської індивідуально

YES school пропонує індивідуальні заняття в Кременчуці з підготовки по загальному курсу польської мови,  бізнес-курсу та підготовки до здачі екзамену на отримання Карти Поляка. Обов’язково по закінченню навчання – Сертифікат про знання мови. Додатково – консультації та допомога в оформленні документів.

Сертифікат YES school визнається в Польщі та більшості держав світу та є достатнім підтвердженням Вашого рівня знань для подальшого навчання, роботи чи виїзду на постійне місце проживання.

+ усні та письмові переклади

польська мова переклади

Додатково пропонуємо усні переклади та переклади документів з/на польську мову, з нотаріальним завіренням за потреби.

Synfig Animation на Ф15i78i671Б

© 2022 All Rights Reserved.