АНГЛІЙСЬКА
МОВА

навчаємо дітей та дорослих

оф-лайн та он-лайн

kisspng boris johnson desktop wallpaper god johnson 5b20c576a25cf4.0306886615288743586651

навчання в групах ...

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ДІТЕЙ

Діти вчать англійську мову разом з героями підручника, спілкуються на різні теми, вчаться читати, виконують цікаві завдання, вчать пісні та вірші. Курс дає дітям гарну початкову базу з навичок аудіювання, говоріння, читання, письма на англійській мові. Інтенсивність занять – 2 рази на тиждень по 60 хвилин, тривалість навчання – 2 семестри.

Групи формуються згідно рівня знань. Для дітей, що не вчили англійську раніше, ми пропонуємо окремі групи, де діти почнуть вчити мову з алфавіту та здобудуть необхідні навички для того, щоб їх знання відповідали вимогам шкільної програми. В процесі навчання можливе переведення дітей до груп вищого рівня.

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ДІТЕЙ

Даний курс має декілька рівнів. Окремо викладаються курси підготовки до ДПА, ЗНО та до складання міжнародних екзаменів. Підручники висвітлюють теми, які цікавлять підлітків усього світу. Це стимулює спілкування і студенти активно збагачують свій словниковий рівень. Курс також передбачає практичне оволодіння граматикою, розуміння мови на слух (через аудіювання та відео матеріал), навички читання та письма.Існує стандартний та посилений курси. Студент зараховується на курс вищого рівня по результатам тестування та може бути переведеним на курс вище в процесі навчання.

МІЖНАРОДНІ ІСПИТИ

Курс підготовки до міжнародних іспитів проводиться індивідуально або в парах. Тривалість курсу залежить від початкового рівня студента та тих цілей (балів на міжнародному іспиті), які студент перед собою поставив. Додатково проконсультуємо та допоможемо з реєстрацією на іспит.

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ

В цьому курсі основна увага приділяється саме сучасній розмовній мові з її оригінальними виразами. Кожен урок присвячений певній темі і містить діалоги та вирази, які легко запам’ятовуються і дозволяють впевнено спілкуватись одразу після уроку. Завдяки сучасній методиці студенти активно збагачують свій словниковий запас на кожному уроці. Курс також передбачає практичне оволодіння граматикою, розвиток розуміння мови на слух (через слухання та відео матеріал), навички читання та письма.

Тривалість курсу – 4-6 місяців.

та індивідуально

АНГЛІЙСЬКА ІНДИВІДУАЛЬНО

Курс індивідуальних або парних занять максимально орієнтований на потреби учня. Увага приділяється саме тим прогалинам у мові, які є у конкретного студента. Парні заняття не менш ефективні та розраховані саме на студентів одного рівня знань та з однаковими цілями  в навчанні. Навантаження в індивідуальній та парній роботі може бути збільшено до 3 і більше занять на тиждень.  Такий формат навчання підходить як дорослим, так і дітям.

+ усні та письмові переклади

переклади англійська мова

Додатково пропонуємо усні переклади та переклади документів з/на англійську мову, з нотаріальним завіренням за потреби.

Synfig Animation на Ф15i78i671Б

© 2022 All Rights Reserved.